OSKO Yapı Endüstrisi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1994 yılında kurulan OSKO Yapı Endüstrisi Sanayi ve Ticaret A.Ş. amatör ruhunu hiçbir zaman kaybetmemiş, takım çalışmasını benimsemiş ve her zaman bir aile olarak hareket etmiştir. Müşterilerini de hep bu çerçevede bir aile bireyi olarak değerlendirmiş, taahhüdü altındaki projelerin yapım sürecinde ve sonrasında, destek birimlerini devamlı geliştirmiş ve maksimum müşteri memnuniyetini hedef almıştır.

İnşaat sektörü ve bağlı alanlardaki gelişmeleri dikkatle takip eden OSKO Yapı ,bu sayede gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı projelerini başarıyla tamamlamıştır. Özellikle üst yapı inşaat işleri konusunda uzmanlaşmış, mevcut bulunduğu pazarda güvenilirliği, tecrübesi ve teknik bilgi seviyesi ile tercih edilen olmayı başarmıştır.

OSKO Yapı, mükemmel sonuçlara ulaşabilmek için müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini her zaman ön planda tutmuştur. Geçmişindeki büyüme ivmesini, önümüzdeki yıllarda da artırarak sürdürme kararlılığında olan OSKO Yapı, deneyimli kadrosuyla, yapımda ve yönetimde kaliteden taviz vermeme ilkesini devam ettirerek, taahhüdü altındaki işleri gereken standartlarda ve üzerinde yapmaya devam edecektir.

BİZE ULAŞMAK İÇİN

Projenizi duymak için sabırsızlanıyoruz lütfen hemen bizimle iletişim kurunuz.

TOP